KartaEwidencji.pl – Ewidencja odpadów

Ewidencja odpadów – Program zgodny z najnowszymi przepisami prawa. 20 lat na rynku. Wsparcie techniczne.

Programu Ewidencja odpadów 2019 – KOD RABATOWY

Kod rabatowy dla posiadaczy poradnika Ewidencja odpadów 2020

Jak zapewne wiesz po lekturze naszego poradnika Ewidencja odpadów 2020, obowiązek prowadzenia ewidencji odpadów nie jest niczym nowym został wprowadzony w 2001 roku. Od 1 stycznia 2020 roku zmieniają się tylko forma oraz zasady ewidencji. Jeżeli dopiero teraz dowiedziałeś się, że musisz prowadzić ewidencję odpadów, wiedz też, że powinieneś nadrobić obowiązki z tym związane za lata ubiegłe. Zgodnie z ustawą o odpadach:

Co prawda od 1 stycznia 2020 roku wszystkie obowiązki wypełnisz bezpośrednio w systemie BDO, jednak nie dotyczy to lat ubiegłych – w szczególności 2019 roku, za który sprawozdanie należy złożyć w 2020 roku. Dodatkowo w sejm uchwalił nowelizację ustawy o odpadach, która umożliwia do 30 czerwca prowadzić ewidencję odpadów w formie papierowej ale na nowych zasadach.

Dla posiadaczy naszego poradnika Ewidencja odpadów 2020 przygotowaliśmy kod rabatowy na zakup programu Ewidencja odpadów 2019. Program umożliwia uzupełnienie brakującej dokumentacji za lata ubiegłe i przygotowanie z datą wsteczną niezbędnych dokumentów ewidencyjnych. Co ważne, dokumenty i zasady ewidencji odpadów zmieniały się w przeszłości wielokrotnie, a nasz program gwarantuje prawidłową ewidencję, dostosowaną do tego, jakiego okresu dotyczy dokumentacja.

KOD RABATOWY (100 zł):  kpo2019

Kod rabatowy można wykorzystać do 24 stycznia 2020 roku